Зеленський оголосив, де і коли Україна закупить вакцину від COVID-19

Президент пояснив, кого будуть в першу чергу прищеплювати від коронавірусу.
Коронавірус 2020 - Зеленський сказав, де і коли Україна закупить вакцину
Коронавірус 2020: Зеленський сказав, де і коли Україна закупить вакцину / УНІАН

Український президент Володимир Зеленський, який нещодавно сам одужав від коронавірусу, повернувся до роботи. У своєму новому відеозверненні він повідомив, де, коли і в яких обсягах Україна закупить вакцину від коронавірусу.

Президент нагадав, що МОЗ з метою закупівлі протикоронавірусної вакцини веде переговори з Глобальною ініціативою COVAX. Вже розроблений детальний план поставок ліків в Україну.

Перший етап - це закупівля 1,2 млн доз. У цілому, Україна розраховує отримати близько 8 млн доз вакцини від COVID-19.

відео дня

Зеленський пояснив, що в першу чергу прищеплювати від коронавірусу будуть військових, медпрацівників, вчителів та осіб з групи ризику, зокрема тих, хто старше 60 років.

"Також ми збільшуємо кількість щоденних тестів, у тому числі безкоштовних тестів через мобільні бригади. Працюємо, щоб у кожній області забезпечити достатню кількість ліжок і кисню, а також посилюємо контроль за дотриманням карантинних заходів", – запевнив гарант.

Коронавірус в Україні: останні новини

  • Раніше Ляшко розповів, як українців прищеплюватимуть від COVID-19. За його словами, відразу на всіх вакцини не вистачить.
  • В Україні склалася проблема з доставкою вакцини від COVID-19. Тоді повідомлялося, що Україна планує поставити мінімум 15 млн доз вакцини. Однак ввести її в країну за раз, правильно зберігати і доставляти на місця важко.
  • Коронавірус 2020 в Україні заразив ще тисячі людей: за минулу добу поставили 12 287 нових діагнозів. Станом на 24 листопада, загальне число інфікованих COVID-19 в країні склало 647 976 осіб.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти