Військовий експерт відповів, чи штучного походження коронавірус

На думку Олега Жданова, ситуація з походженням китайського коронавірусу цілком ясна.
коронавірус, лікарня
Військовий експерт відповів, чи штучного походження коронавірус / Reuters

На думку військового експерта, полковника запасу Олега Жданова, всесвітня пандемія китайського коронавірусу COVID-19 була інспірована штучним чином.

Про це він заявив у відповідь на запитання читача під час чату на Главреді. На думку Жданова, ситуація з походженням китайського коронавірусу цілком ясна.

"Є вже безліч пояснень, що він був створений штучно, в лабораторії – він не природного походження. Вже встановлено, що у коронавірусу багато спільного з вірусом СНІДу. Глобалісти колись передбачали, що світова економічна криза почнеться зі сходу і буде пов'язана не з військовими діями, а з пандемією. Можна припустити, що пташиний і свинячий грип, лихоманка Ебола, СНІД – все це були репетиції всесвітньої пандемії", ‒ заявив він.

відео дня

На думку Жданова, найсильніше у нього викликає заклопотаність і підозра швидкість поширення китайського коронавірусу по світу.

"Велику підозру викликає одночасність поширення Covid-19 на такі великі території: де Європа, а де - Китай. Не думаю, що десять людей могли привезти вірус в Європу і так сильно поширити його в першу хвилю в Італії, Іспанії, Німеччини, Франції й т.д. Таке відчуття, що хтось цей вірус "підкидає" з аерозольки, пирскає з балончика. З цього приводу багато питань. Думаю, це один з варіантів тригера для зміни світової системи", ‒ підсумував він.

читайте такожПриперли до стінки: у Китаї назвали джерело походження коронавірусу

Походження коронавірусу:

  • Керівник Уханьського Інституту вірусології Юань Чжімін заявив, що немає ніяких доказів того, що коронавірус був синтезований людьми навмисне.
  • "Крім того, деякі вчені вважають, що для синтезування вірусу потрібен екстраординарний інтелект і величезна праця. Так що я ніколи не вірив у те, що сьогодні ми, люди, змогли б синтезувати подібний вірус", - сказав він.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти