Болгарія спростила в'їзд для громадян України: названі нові умови

30 липня 2020, 18:43 оновлено 30 липня 2020, 18:44
187
З 28 липня Болгарія посилила правила в'їзду для українців і вимагала наявність тесту на COVID-19.
Прапор, Болгарія
Болгарія на місяць спростила умови в'їзду для українців / РБК

Болгарія з 31 липня спростить в'їзд на свою територію для громадян України. Українцям не потрібно буде проходити двотижневий карантин після перетину території держави і не треба буде підтверджувати тест на COVID-19.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні болгарського МОЗ.

Таким чином, українці зможуть в'їжджати на територію Болгарії за пільговими умовами лише місяць – з 31 липня по 31 серпня.

відео дня

Про подальші плани держави щодо обмежень під час перетину зовнішніх кордонів буде відомо пізніше.

Відомо, що кордони Болгарії для громадян України були відкриті ще з середини липня. Спочатку Софія не вимагала проходження 2-тижневої обсервації і тестів на коронавірус підчас в'їзду у державу, однак з 28 липня правила посилилися – тест на COVID-19 потрібно було підтверджувати в обов'язковому порядку.читайте такожОфіційно: стало відомо, для яких країн кордони ЄС залишаться закритими

Раніше у Мінінфраструктури розповіли, до яких країн українці зможуть полетіти на відпочинок і попередили, що ситуація змінюється фактично кожен день – тому перед придбанням квитків потрібно обов'язково уточнювати, чи є можливість для відвідування країни.

Тим часом Україна визначила Болгарію до списку країн червоної зони – це означає, що болгарським громадянам після в'їзду на територію нашої країни треба вирушати на 14-денний карантин.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти