В Україні скасували карантин вихідного дня

На кінець карантину вихідного дня вийшло на 6 тисяч менше випадків коронавірусу, ніж очікувалося, сказав Шмигаль.
Шмигаль
Шмигаль заявив, що карантину вихідного дня більше не буде / УНІАН

Кабмін вирішив не продовжувати чинний в Україні з 14 листопада режим карантину вихідного дня, дія якого закінчилася у понеділок, 30 листопада.

Таке рішення ухвалив Кабмін 2 грудня, у середу, під час засідання, трансляція якого велася у Youtube.

"На кінець карантину вихідного дня ми отримали на 6 тисяч менше випадків коронавірусу, ніж прогнозувалося. Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження", - сказав прем'єр-міністр України Шмигаль.

відео дня

За його словами, тепер на вихідні та в будні діятимуть обмеження помаранчевої зони для всієї території країни.

Карантин вихідного дня - про що йшлося раніше:

  • 25 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що уряд розглядає варіанти посилення протиепідеміологічних заходів. Серед них - карантин на Новий рік і Різдво.
  • 13 листопада відомий український лікар Євген Комаровський прокоментував рішення місцевої влади не запроваджувати карантин вихідного дня. На його думку, чиновники стоять перед складним вибором.
  • 11 листопада мер Львова виступив проти запровадження карантину вихідного дня у місті. Садовий закликав власників закладів громадського харчування уникати проведення масових заходів і заявив, що міська влада не виконуватиме рішення Уряду щодо карантину вихідного дня.
  • 11 листопада уряд України запровадив карантин вихідного дня - він діятиме з 14 по 30 листопада включно. З 00:00 суботи до 00:00 неділі забороняється робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів і непродуктових магазинів, ТРЦ, а також проведення культурних заходів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти