У Британії розповіли, якою ефективною буде оксфордська вакцина від COVID-19

Представники компанії Аstrazeneca залучили до проміжного етапу аналізу 131 пацієнта з коронавірусом.
коронавірус, вакцина
У Британії розповіли про оксфордську вакцину від COVID-19 / Фото Reuters

Шведсько-британська компанія Astrazeneca оцінює ефективність власної вакцини від китайського коронавірусу COVID-19 приблизно в 70%.

Про це повідомили представники пресслужби компанії. Клінічні випробування вакцини AZD1222 здійснювалися у Великобританії та Бразилії. Як повідомляють в Astrazeneca, вони продемонстрували високу ефективність запобігання COVID-19. При цьому не було зафіксовано жодного важкого випадку захворювання або госпіталізації учасників випробувань вакцини. Всього в проміжному етапі аналізу брав участь 131 пацієнт.

Крім того, проводилися дослідження двох режимів дозування. Препарат був ефективний на 90%, коли його вводили у вигляді половинної дози з наступною повною дозою з інтервалом не менш як місяць. Інший режим дозування показав ефективність 62% під час введення у вигляді двох повних доз з інтервалом не менше ніж місяць. В середньому ефективність вакцини склала 70%.

відео дня

"Незалежна рада з контролю за безпекою даних визначила, що аналіз досяг своєї основної кінцевої точки, що показує захист від COVID-19 через 14 днів або більше після отримання двох доз вакцини. Ніяких серйозних подій безпеки, пов'язаних з вакциною, підтверджено не було. AZD1222 добре переносився при обох режимах дозування", - повідомили в компанії.

читайте такожВідразу на всіх вакцини не вистачить: Ляшко розповів, як українців будуть прищеплювати від COVID-19

Оксфордська вакцина від коронавірусу – про що повідомлялося раніше:

  • У Бразилії доброволець помер при випробуванні вакцини від коронавірусу шведсько-британської фармацевтичної компанії AstraZeneca.
  • Але випробування вакцини через цей випадок не зупиняться - компанія AstraZeneca заявила, що випробування вакцини від Covid-19 у Бразилії продовжаться.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти