Вчені встановили ранній підступний симптом коронавірусу

Дослідники з Каталонії зробили дуже важливе відкриття.
Коронавірус, симптоми
Вчені встановили ранній підступний симптом коронавірусу / Reuters

Вчені з Каталонії стверджують, що захворювання китайським коронавірусом COVID-19 починається, коли людина відчуває стан делірій.

Результати з дослідження були опубліковані на порталі Research Gate. Дослідники зосередили увагу на тому, як COVID-19 впливає на нервову систему. Раніше вчені вже визначили, що у великого числа пацієнтів з COVID-19 спостерігаються неврологічні симптоми ‒ починаючи від головних болів, втрати нюху і смаку і закінчуючи проблемами з концентрацією, мисленням і порушеннями свідомості.

Нове дослідження показує, що делірій, включаючи гарячковий стан, може бути раннім симптомом COVID-19.

відео дня

Дані, які привели дослідники з Каталонії, демонструють, що в трьох медичних центрах в Ухані, Китай, де лікувалися пацієнти з COVID-19, у 36% госпіталізованих пацієнтів були виявлені зміни у свідомості. Своєю чергою, дослідження, які провели у Великобританії, показало - у 31% людей з коронавірусом мали розлади свідомості, а люди з психічними захворюваннями пережили загострення.

читайте такожАвстрійські вчені назвали всі симптоми легкого коронавірусу

Коронавірус у світі - про що повідомлялося раніше:

  • Епідеміолог, доктор медичних наук Михайло Фаворов заявив, що ситуація з коронавірусом стабілізується влітку 2022-го, але світ не повернеться до колишнього життя після пандемії.
  • Американські вчені досліджували коронавірус 2020 від двох хвиль інфекції і з'ясували, що в останніх зразках переважає більш заразний штам.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти