Вчені назвали нові симптоми Covid-19

До 30% носіїв коронавірусу не мають симптомів хвороби, але здатні заражати інших людей.
коронавірус
Тільки кожен 5-й британець після діагнозу Covid-19 йде на самоізоляцію - вчені / Reuters

М'язовий біль, висока стомлюваність і пухирі на ногах можуть вказувати на можливе зараження людиною коронавірусною інфекцією. Приблизно третина хворих не відчувають симптоматики Covid-19, однак можуть заражати інших людей.

Такі дані опублікувала наукова група з питань надзвичайних ситуацій при уряді Великобританії, повідомляє видання Daily Mail.

Вчені стверджують, що три симптоми можуть вказувати на наявність коронавірусної інфекції в організмі людини:

відео дня
  • М'язовий біль
  • Висока стомлюваність
  • Пухирі на ногах

Додаткові симптоми були встановлені після того як з'ясувалося, що тільки кожен п'ятий британець з Covid-19 йде на самообсервацію.

Крім того, за даними дослідження, в групі ризику зараження Covid-19 знаходяться жінки – вони виконують домашню роботу, внаслідок чого воні більш схильні до зараження від сікробів інших членів сім'ї.

Примітно, що до 30% пацієнтів, у яких виявили коронавірус – безсимптомні, проте ймовірність зараження ними інших людей – ті ж 30%.читайте такожКоронавірус виходить з-під контролю: МОЗ йде на крайні заходи - Ляшко

Також вчені з'ясували, що в процесі генетичних досліджень навряд чи можна з'ясувати, чому організм етнічних меншин більш стійкий до коронавірусної інфекції.

Підкреслюється, що наразі нові ознаки хвороби не будуть внесені до британських алгоритмів діагностування Covid-19, щоб не створити ситуації, під час якої місця, де проходить тестування на коронавірус, будуть перевантажені.

  • Згідно з даними на неділю, 11 жовтня, у світі зафіксовано понад 37,1 млн прецедентів зараження коронавірусною інфекцією. Понад 25,8 млн осіб вдалося вилікуватися від захворювання.
  • В Україні встановлено понад 261 тисячі випадків захворювання на коронавірус.
  • За словами доктора-інфекціоніста Ольги Голубовської, для запобігання захворювання на Covid-19 українцям слід дотримуватися профілактичних заходів, серед яких - дотримання соціальної дистанції, носіння захисних масок, користування антисептиками і регулярне провітрювання приміщень.
  • Як стверджує педіатр Євген Комаровський, тяжкість коронавірусної хвороби може залежати від того, скільки вірусних частинок потрапило до організму під час зараження. Якщо їх потрапить багато - людина захворіє, якщо мало, у організму є шанс виробити антитіла до вірусу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти