Вчені знайшли клітину, яка дає імунітет до COVID-19 - подробиці

Як стверджують вчені, у пацієнтів з COVID-19 були відібрані зразки крові відразу після зараження.
Карантин
Вчені знайшли дає імунітет до covid-19 клітку / УНІАН

Колектив австралійських вчених виявили клітину пам'яті у пацієнтів, які перенесли коронавірус.

Про це повідомляє портал ТСН з посиланням на дослідження австралійських вчених з кафедри імунології та патології Університету імені Монаша. Згідно з даними нового дослідження, така клітина пам'яті здатна як мінімум на 8 місяців дати імунітет людям, які перехворіли на китайський коронавірус COVID-19.

Вчені вважають, що такий тривалий імунітет дає надію ‒ вакцинація зможе забезпечити довготривалий захист від коронавірусу. В ході дослідження вони виявили в-клітину пам'яті, яка запускає вироблення захисних антитіл в разі повторного зараження COVID-19.

відео дня

Як повідомляє доктор Менно ван Зельм, у пацієнтів були відібрані зразки крові відразу після зараження і на 242 день після захворювання. Також перевірялися зразки крові після одужання. З'ясувалося - число антитіл починає знижуватися через двадцять днів після зараження, але в-клітини присутні в крові пацієнтів до восьми місяців.

читайте такожУ скількох людей є природний імунітет до коронавірусу - відповідь лікарів

Коронавірус у світі - про що повідомлялося раніше:

  • Відомий доктор Євген Комаровський заявив, що тяжкість коронавірусної хвороби залежить не тільки від того, чи знаходиться інфікований в групі ризику, але і від кількості вірусних частинок, які потрапили в організм.
  • Експерт уряду США з інфекційних захворювань доктор Ентоні Фаучі назвав нонсенсом ідею про колективний імунітет від коронавірусу.
  • Вчені висунули теорію про те, що носіння масок збільшує шанси хворіти на коронавірус безсимптомно. Згідно з цією гіпотезою, носіння маски для обличчя фактично знижує дозу інфекції й, отже, вірусне навантаження, що призводить до безсимптомних або легких випадків.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти