У американського лікаря виникла серйозна алергія після щеплення вакциною Moderna

До цього випадку повідомлення про серйозні реакції були пов'язані лише з вакциною Pfizer.

Вакцина
У американського лікаря виникла серйозна алергія після щеплення вакциною Moderna / Reuters

Вакцина від коронавірусу Moderna вперше викликала алергічну реакцію. У Бостоні у лікаря після щеплення цією вакциною розвинулася серйозна алергічна реакція. До цього повідомлення про серйозні реакції були пов'язані тільки з вакциною Pfizer.

Як повідомляє New York Times, науковий співробітник геріатричної онкології в Бостонському медичному центрі доктор Хоссейн Садрзаде сказав, що майже відразу після вакцинації у нього виникла алергічна реакція: запаморочення і прискорене серцебиття.

відео дня

Представник Бостонського медичного центру Девід Кіббі заявив, що Садрзаде дозволили самостійно ввести собі протиалергічний препарат.

Чоловіка доставили до відділення невідкладної допомоги. Кіббі заявив, що лікаря вже виписали.

Відзначимо, США лідирують за кількістю випадків зараження коронавірусом - в країні виявили 18,7 мільйона осіб, інфікованих коронавірусом. Крім того, в Сполучених Штатах померло найбільше людей від наслідків хвороби – 330 тисяч.

З понеділка, 14 грудня, американці почали отримувати щеплення вакциною від COVID-19, розробленою компанією Pfizer (США) і її німецьким партнером BioNTech.

Вакцина від коронавірусу Moderna – про що йшлося раніше:

  • 20 грудня Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) затвердило вакцину від коронавірусу Moderna американського виробництва.
  • Американська біотехнологічна компанія Moderna повністю знищила 400 тисяч доз нещодавно виробленої власної вакцини від коронавірусу у зв'язку з проблемами, які виникли у процесі створення препарату.
  • Науковці заявили, що вакцина від коронавірусу, створена американською біотехнологічною компанією Moderna, може забезпечити імунітет від захворювання принаймні на три місяці.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти