Трамп розкрив секрет швидкого одужання від коронавірусу

Американський лідер приймав експериментальний препарат.

Трамп, коронавірус
Трамп переміг коронавірус / Reuters

Президент США Дональд Трамп зміг швидко одужати після зараження коронавірусом, оскільки за рекомендацією медиків скористався препаратом в якості експерименту, і він виявився успішним.

Як повідомляє Straits Times, для глави Білого дому був приготований спеціальний медичний коктейль.

Уточнюється, що для приготування препарату використовували зразки антитіл трьох жителів Сінгапуру, які раніше хворіли коронавірусною інфекцією. Національний центр з інфекційних хвороб Сінгапуру погодився співпрацювати з американською біотехнологічною компанією Regeneron.

читайте такожЛікар повідав, що знайшли в організмі хворого коронавірусомАмериканські медики просили вибрати 20 пацієнтів, які вже перехворіли коронавірусом, але в Сінгапурі підібрали тільки п'ять осіб. Однак пізніше в США констатували, що зразків достатньо. Згодом стало відомо, що в лабораторії використовували антитіла лише трьох сінгапурців.

Трамп погодився приймати препарат, який приготували для нього дослідники в якості експерименту. Результат виявився позитивним. Президент вже повернувся на роботу в Білий Дім і стверджує, що не заразний. Він має намір 10 жовтня провести розширену нараду.

Коронавірус у Дональда Трампа

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти