Страждають юристи та айтівці: лікарка розповіла, як COVID-19 вражає молодь

Молоді та інтелектуально розвинені люди скаржаться серед іншого на погіршення пам'яті.
коронавірус
Після COVID-19 українська молодь стикається з серйозними наслідками / Фото Reuters

Коронавірус в Україні заразив понад 1,2 мільйона людей, причому останнім часом почастішали випадки ускладненого перебігу коронавірусної хвороби у молодих людей з тяжкими наслідками, зокрема, погіршенням пам'яті.

Про це розповіла головлікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан, передає Obozrevatel TV.

За її словами, багато молодих пацієнтів з COVID-19 звертаються за допомогою вже після лікування. В основному, вони скаржаться на астенічні синдроми, зниження пам'яті, підвищене серцебиття при фізичних навантаженнях, міокардити, втрату концентрації уваги.

відео дня

Мостепан додала, що серед молодих пацієнтів з такими симптомами є ті, хто ведуть здоровий спосіб життя та є інтелектуально розвиненими людьми - це юристи, айтівці тощо.

"Саме у цієї локальної групи ми помічаємо такі синдроми після перенесеної хвороби. Яку, до речі, вони не настільки складно переносили", - зазначила лікарка.

Медик припустила, що причиною цього може бути мутація COVID-19. Однак, за її словами, стверджувати це можна буде лише після проведення відповідних досліджень.

читайте такожКоронавірус в Україні став жорсткіше атакувати молодь: у чому причина

Коронавірус - наслідки:

  • Генсекретар італійської федерації лікарів загальної практики Сильвестро Скотті повідомив, що є серйозний наслідок коронавірусу COVID-19 для молодих людей. За його словами, після вірусу для молоді головною загрозою є психологічні проблеми.
  • Російський лікар, заввідділом сомнології в Національному медичному Дослідницькому центрі оториноларингології Олександр Мельников розповів, що коронавірус здатний провокувати ураження нервової системи, може виникнути параліч.
  • Головлікар Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан повідомила, що серед молоді стало більше важких хворих, оскільки молоді люди не звертаються до лікаря, а займаються самолікуванням.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти