Стало відомо про заборону в Росії вакцини від коронавірусу Pfizer/BioNTech

У Росії зареєстровано дві вакцини від COVID-19 власного виробництва - Спутник V і ЕпіВакКорона.
коронавірус, вакцина
Вакцина Pfizer/BioNTech не пройшла державну реєстрацію у РФ-Росздравнадзор / Фото Reuters

На території РФ не можуть застосовуватися вакцини від коронавірусу, які не пройшли державну реєстрацію. Заборона на ввезення та застосування таких препаратів, серед яких і Pfizer/BioNTech, поширюється як на фізичних, так і юридичних осіб.

Про це заявили у Федеральній службі з нагляду у сфері охорони здоров'я (Росздравнадзор) у відповідь на запит російського інформагентства Інтерфакс про те, чи можуть приватні медичні клініки у Росії проводити вакцинацію від COVID-19 препаратом фармацевтичної компанії Pfizer.

"Відповідно до чинного законодавства, ввезення на територію РФ і застосування вакцин для профілактики нової коронавірусної інфекції, які не пройшли державну реєстрацію у Росії, заборонено. Заборона поширюється, в тому числі, на медичні організації, що ведуть діяльність на території Міжнародного медичного кластера", - заявили у відомстві.читайте такожУ ВООЗ розповіли, хто скупив більшість вакцин від коронавірусу

відео дня

Підкреслюється, що у Росії наразі зареєстровані дві вакцини від коронавірусної інфекції, які вироблені державою – Спутник V і ЕпіВакКорона.

Вакцина від COVID-19 Pfizer/BioNTech

Вакцина Pfizer і BioNTech (BNT162b2) – це препарат на основі матричної рибуноклеїнової кислоти. Вакцина розроблена німецькими біотехнологами компанії BioNTech спільно з американською фармацевтичною компанією Pfizer і китайською Fosun Pharmaceutical.

Вакцина BNT162b2 стала першим препаратом, який визнано Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Вакцину дозволили використовувати у Канаді, Великобританії, США, Швеції, Швейцарії та Бахрейні.

Вакцинація від COVID-19 у Росії

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти