Росіяни знайшли в Сибіру новий коронавірус-мутант

Наявність коронавірусу, який мутував, підтвердила керівник Росспоживнагляду Ганна Попова.
коронавірус
Росіяни знайшли у в Сибіру новий коронавірус-мутант / Reuters

У Сибірському федеральному окрузі, ймовірно, почала формуватися Нова мутація коронавірусу. Про це говорять певні заміни у S-білку виявлені в дев'яти ізолятах на даній території.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс з посиланням на заяву керівника Росспоживнагляду Анни Попової. За її словами, такий стан речей дає можливість припустити, що в регіоні формується власний варіант коронавірусу.

Згідно з промовою Попової, яку вона виголосила в рамках онлайн-симпозіуму "Пандемія Covid-19: виклик сучасній науці", вчені визначили повні геноми для 1215 ізолятів нового коронавірусу (частина з яких була представлена в міжнародних базах даних).

відео дня

Також, за інформацією глави Росспоживнагляду, аналіз геномів збудника Covid-19 з інших країн і Російської Федерації показав, що нові мутації коронавірусу з Європи на територію РФ не потрапляли.

читайте такожВчені виявили дві унікальні мутації небезпечного коронавірусу

Мутації коронавірусу - про що повідомлялося раніше:

  • Вірусолог Анатолій Альтштейн заявив, що новий штам коронавірусу, який нещодавно був виявлений в Індонезії, більш летальний, він відрізняється надмірною кровожерливістю.
  • Вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл (США) припустили, що штам коронавірусу SADS-CoV, відомий як синдром гострої діареї у свиней, може також поширитися на людей.
  • Американські вчені досліджували коронавірус 2020 від двох хвиль інфекції і з'ясували, що в останніх зразках переважає більш заразний штам.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти