Професор розповів, де в Україні буде вакцина від коронавірусу

На думку лікаря-анестезіолога і професора Сергія Дуброва, шляхи поширення в Україні вакцини від коронавірусу цілком чітко проглядаються.
Вакцинація
Професор розповів, де в Україні буде вакцина від коронавірусу / УНІАН

Влада України, згідно з домовленостями через COVAX (Глобальний фонд доступу до вакцин проти COVID-19), незабаром отримає 8 мільйонів доз вакцини від китайського коронавірусу. Однак вона буде розподілена тільки за медичними установами, а у вільний продаж в аптеки вона не надійде.

Таку думку висловив лікар-анестезіолог і професор Сергій Дубров в інтерв'ю Радіо Свобода. За його словами, вакцину від COVID-19 отримають в першу чергу пацієнти з груп ризику. В цілому препарат будуть розподіляти, як і всі ліки, зокрема, спочатку він надійде в кожну область, а потім в лікувальні установи.

"В аптечну мережу вона [вакцина від коронавірусу ‒ Главред] не надійде. Будуть розподілятися, мабуть, так, як і всі лікарські препарати. Так само як і той Ремдесівір, який зайшов минулого тижня, розподілений по департаментах охорони здоров'я, тобто по кожній області. А далі департамент вже розподіляє по лікувальних закладах. Це буде вирішуватися централізовано. Поки що це, я думаю, не врегульовано, поки немає вакцини", ‒ заявив Дубров.

відео дня

читайте такожЛяшко назвав вартість вакцини від коронавірусу для України

Коронавірус в Україні та вакцина: останні новини

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти