Карантин в Україні продовжать до 1 квітня: Шмигаль зробив заяву

У лютому Україна могла зіштовхнутися з критичними показниками захворюваності на COVID-19, стверджує Денис Шмигаль.
Шмигаль
Влада не планує продовжувати локдаун в Україні - Шмигаль / УНІАН

Кабінет міністрів не планує продовжувати жорсткий карантин в Україні, який має завершитися 24 січня. Однак уряд має намір пролонгувати адаптивний карантинний режим на території країни до 31 березня.

Як розповів прем'єрміністр Денис Шмигаль у інтерв'ю виданню Інтерфакс-Україна, якби не був впроваджений локдаун, то в лютому держава могла зіштовхнутися з серйозним погіршенням протиепідемічної ситуації.

"Наразі ми розриваємо той ланцюжок, який утворився з Нового року до Різдва. Якби ми не зробили цих зимових канікул, то в лютому вийшли б на критичні показники", - сказав глава уряду.

За його словами, на сьогоднішній день у влади немає підстав для продовження локдауну після 24 січня. При цьому, найімовірніше, режим загальнонаціонального адаптивного карантину буде продовжено до 31 березня.читайте такожКарантин в Україні триватиме до 2023 року - ЗМІ

"Поточний карантин впроваджено до кінця лютого. Швидше за все, ми продовжимо його до 31 березня тією ж постановою. Наразі немає підстав скасовувати адаптивний карантин. Хвороба не зникла", - підкреслив Шмигаль.

Карантин в Україні

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти