У Києві на Красну гірку намагалися прорватися на цвинтарі, всупереч карантину

26 квітня 2020, 22:58 оновлено 27 квітня 2020, 02:31
347
Патруль не дозволив громадянам влаштувати поминки.
кладбище_могилы
Українці намагалися потрапити на кладовище на Красну гірку / memory-tour.ru

У Києві 26 квітня у поминальну неділю, яку в народі ще називають Красною гіркою, величезна кількість автомобілів приїхала і намагалася потрапити на кладовище, незважаючи на заборону у зв'язку з пандемією коронавіруса.

Як повідомляє Telegram-канал Dtp kiev info, автомобілі під'їжджали до входу на кладовище дуже часто, але не змогли відвідати могили покійних.

"Всі хочуть потрапити на кладовище! Кожні 40 секунд під'їжджають машини", - йдеться в повідомленні.

Входи на кладовищі патрулювали співробітники правоохоронних органів і Муніципальної варти, які мали намір скоротити відвідування кладовищ громадянами з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Втім, всупереч забороні, були несвідомі громадяни, які все ж намагалися прорватися на цвинтарі, щоб згадати біля могил рідних і близьких.

У Києві на Красну гірку намагалися прорватися на цвинтарі, всупереч карантину
/ Фото: Dtp kiev info

Як раніше повідомлялося, у Почаївській та Святогірській лаврі УПЦ МП під час святкування Великодня прихожани масово порушували правила і не дотримувалися дистанції, тому дане порушення закону може послужити причиною продовження карантину.

Нагадаємо, правоохоронні органи по відео визначають особистості людей, які перебували на Великдень у Свято-Успенській Святогорській лаврі Донецької області, чим порушили закон, оскільки створили обстановку для спалаху коронавіруса.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти