Медик розбив міф про рівень заразності тих, хто перехворів на коронавірус

Відомий Вірусолог Олексій Аграновський прокоментував оману про людей, які перехворіли COVID-19.
Коронавірус, медик
Медик розбив міф про рівень заразності тих, хто перехворів на коронавірус / Reuters

Доктор біологічних наук і професор МДУ, відомий Вірусолог Олексій Аграновський розвіяв міф про низький рівень заразності тих людей, хто перехворів на коронавірус.

Свої міркування медик висловив в інтерв'ю порталу Комсомольська правда. За словами Аграновського, людина, яка перехворіла на китайський коронавірус COVID-19, залишається вкрай заразною навіть після одужання. Спеціаліст упевнений, що ті, хто перехворів на таку інфекцію — один з найнебезпечніших джерел зараження.

Експерт також зазначив, що люди, які перехворіли на коронавірус, можуть повторно заразитися COVID-19 (оскільки вже через п'ять місяців зменшується кількість вироблюваних організмом антитіл). Аграновський пояснив, що під час і після хвороби виробляються певні білки, які захищають організм.

відео дня

читайте також"Це повне убозтво": вірусолог порадила не чекати української вакцини

Коронавірус у світі - про що повідомлялося раніше:

  • Спеціаліст з інфекційних захворювань, директор медичного центру Міжнародного університету Ла-Ріохи Вісенте Соріано виявив, що хвороба COVID-19 протікає у легкій формі у пацієнтів, які під час зараження перебували в медичній масці.
  • Вчені висунули теорію про те, що носіння масок збільшує шанси хворіти на коронавірус безсимптомно. Згідно з цією гіпотезою, носіння маски для обличчя фактично знижує дозу інфекції й, отже, вірусне навантаження, що призводить до безсимптомних або легких випадків.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти