"Лікування, як у президента": Трамп пообіцяв американцям безкоштовні ліки від Covid-19

Президент США розповів, як його лікували від коронавірусу.
Трамп
Лікар Трампа оцінив стан здоров'я президента як хороший / Reuters

Президент США Дональд Трамп, якого днями виписали з лікарні, розповів, як проходило його лікування від коронавірусу у військовому госпіталі імені Уолтера Ріда.

Про це йдеться у відеозверненні, опублікованому в Twitter глави Білого дому.

"Я почувався погано, через якийсь час мені дали регенерон та інші речі, але ця була ключова. Це було неймовірно, я почав почуватися краще в той же момент", - заявив Трамп.

відео дня

Президент США пообіцяв забезпечити американські медустанови безкоштовними препаратами. Він заявив, що в екстреному порядку дозволив використовувати згаданий препарат і його аналоги - їх направлять до лікарень.

"У нас є сотні тисяч практично готових доз. У мене готовий дозвіл на екстрене використання, ми його підпишемо прямо зараз. Ми надамо вам ліки, вони будуть безкоштовними, ми передамо їх в лікарні, щойно зможемо", - додав він.

Глава Білого дому зазначив, що"у всіх має бути лікування, як у президента".

Тим часом у звіті лікаря Шона Конлі, поширеному прес-секретарем Трампа Кейлі Макенані в Twitter, йдеться про те, що в крові Трампа виявили антитіла до коронавірусу.

Напередодні Конлі також оцінив стан здоров'я президента як хороший. За словами лікаря, у президента США немає температури більше чотирьох діб і немає симптомів коронавірусу більше доби.

'Лікування, як у президента': Трамп пообіцяв американцям безкоштовні ліки від Covid-19
Звіт Шона Конлі про Здоров'я Трампа / twitter.com/PressSec

Коронавірус у Дональда Трампа - що було раніше:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти