В Італії виявили два штами Covid-19

Одне із захворювань фіксували в країні ще в січні нинішнього року.
коронавірус
В Італії існує два види коронавіруса / Reuters

В італійському регіоні Ломбардія дослідники виявили два різних штаму коронавіруса і дійшли висновку, що один з них поширювався серед населення вже в січні.

Як повідомляє cremonaoggi.it, перший штам вірусу зафіксований в районі Бергамо, одного з найбільш постраждалих від пандемії міст країни.

Другу версію виявили під час спалаху Covid-19 в районі Лоді і Кремоні. Від бергамского варіанту вона відрізнялася за "генетичної послідовності і ряду характеристик".

відео дня

Дослідники виявили мутацію завдяки антитілам у деяких італійців, які вони набули на початку цього року. Медики відзначили, що колективного імунітету до цього штаму поки не вироблено.

Статистика демонструє, що в італійському регіоні Кодоньо з такою інфекцією зіткнулися близько 23% жителів. У провінції Бергамо, де карантин ввели приблизно на два тижні пізніше національного, цей показник досягає 57%.

читайте такожВчені знайшли ще один орган, за яким сильно б'є коронавірусГолова відділення інфекційних захворювань професор Раффаеле Бруно зазначив, що пропонований Уханем протокол лікування не підходив для хворих в Ломбардії, а був придатний до використання лише для одного з штамів.

За даними медиків, у Ломбардії вони застосовували плазму крові з антитілами, завдяки чому смертність знизилась з 15% до 6%.

З початку пандемії Covid-19 всього в Італії зареєстровано більше 240 тисяч інфікованих, причому більше 34 тисяч пацієнтів померли.

Як раніше повідомлялося, група італійських медиків переконана, що китайський коронавірус Covid-19 настільки ослаб, що може зникнути сам по собі — ще до того, як буде отримана робоча вакцина.

Нагадаємо, раніше директор інституту пульмонології при лікарні Ассута (Ашдод, Ізраїль) Даніель Старобин назвав небезпечним використання для лікування від коронавіруса дексаметазону. На думку медика, такі стероїдні ліки шкодять імунній системі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти