В Італії та Іспанії схвильовані новими спалахами коронавіруса

Тимчасово закриваються нічні клуби і танцполи.
коронавірус
Коронавірус знову наступає на Європу / Reuters

В Італії зафіксували черговий стрибок поширення коронавіруса . В країні виявили 574 нових випадки захворювання Covid-19.

Як повідомляють європейські ЗМІ, це найвищий показник в Італії з 28 травня.

Всього в країні виявили близько 252,8 тис. Випадків зараження, більше 35 тис. Пацієнтів померли від наслідків зараження. Італія стала під час пандемії одним з осередків поширення коронавіруса.

відео дня

Не менш гнітюча ситуація і в Іспанії. Тут оголосили про введення ряду обмежувальних заходів через зростання кількості хворих Covid-19.

По всій країні введена заборона на куріння в громадських місцях, коли немає можливості дотримуватися дистанції як мінімум в два метри між людьми. Нічні клуби і танцполи тимчасово будуть закриті. Бари і ресторани в рамках нових заходів повинні припиняти робота до 1:00 ночі.

читайте такожНазвано тварина, здатне врятувати планету від коронавируса Серйозні обмеження в Іспанії ввели на відвідування будинків престарілих. Дозволено пускати в день тільки по одному відвідувачу до однієї людини і виключно на одну годину.

Паніка в Іспанії почалася внаслідок того, що в останні два тижні в країні лікарі виявили майже 50 тис. Нових випадків зараження коронавірусів. За минулу добу зареєстровано близько 3 тис., Велика частина з них - в Мадриді.

В Іспанії згадують, що в червні в добу реєструвалося 400 нових хворих Covid-19, проте з липня цифри почали рости.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19.

Як раніше повідомлялося, в Україні оновили список країн щодо темпів поширення коронавируса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти