Коронавірус іде з Італії: у країні скасували жорсткий карантин

Усього в Італії виявили 210 717 випадків зараження коронавірусом, одужали 81 650 осіб.

коронавірус
Коронавірус іде з Італії / pixabay.com

Коронавірус в Італії наробив багато біди, і весь світ з жахом спостерігав, як країна моря і сонця бореться з ненаситною та злою хворобою, і щодня ховає сотні людей.

Станом на 4 травня китайський коронавірус убив в Італії 28 884 людини – це третій показник у світі – трохи менше смертей у Великобританії – 28 446.

відео дня

Усього в Італії виявили 210 717 випадків зараження коронавірусом, одужали 81 650 осіб.

Але ситуація почала змінюватися в кращий бік, якщо це порівняння доречне – за останню добу в країні померли 174 людини з Ковідом.

Коронавірус 2020 повільно йде з Італії.

Саме тому з 4 травня в Італії почала діяти друга фаза пом'якшення карантину, запровадженого в зв'язку з пандемією коронавірусу, пише Ansa.

Як пом'якшили каратин в Італії

  • Нові послаблення передбачають відновлення роботи виробництв, будівельних компаній та деяких оптових торговців.
  • Відновлення роботи дозволено за умови, що всі компанії будуть суворо дотримуватися протоколів безпеки на робочому місці.
  • Жителям Італії дозволили пересуватися по своїм регіонам для відвідування родичів, але масові родинні збори заборонені.
  • Італійцям дозволили збиратися на похорон, але максимум по 15 осіб.
  • Тренування можуть відновити окремі спортсмени. Крім того, люди можуть займатися спортом індивідуально не тільки в районі своїх будинків. Парки і сквери відкриються на всій території країни.
  • Бари і ресторани знову відкриються для обслуговування на виніс, але їжу потрібно вживати удома або в офісі. Повне відкриття ресторанів і барів передбачається з червня.
  • Перукарні та салони краси повинні запрацювати з 1 червня.

читайте також"Вгризається" не тільки в легені: медик з Італії розповів, як знищує Ковід-19Нагадаємо, раніше повідомлялося, межі Італії для іноземних туристів не відкриють до кінця року. Як заявив міністр культури і туризму республіки Даріо Франческіні, відкриття кордонів між країнами "буде залежати від епідеміологічної ситуації".

Італійський міністр не виключив, що вже в травні в Італії знову почнуть працювати музеї та головні визначні пам'ятки, зокрема Колізей. Раніше вони були закриті для відвідування через спалах коронавірусу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти