Атака і захоплення клітин: вчені зробили страхітливе відкриття про COVID-19

Коронавірус впливає на перевиробництво імунних клітин.
Коронавірус
Коронавірус впливає на перевиробництво імунних клітин / Reuters

Коронавірус здатний агресивно нападати на клітини організму людини і блокувати окремі гени.

Як показали результати дослідження, COVID-19 здатний блокувати гени, які борються з інфекціями, пригнічуючи гени, які перешкоджають вірусу копіювати себе, але дозволяючи генам, які закликають імунні клітини вести себе нормально.

Експерти розповіли про те, що така тактика коронавіруса призводить до його розмноження і перевиробництва імунних клітин, які наповнюють легені та інші органи, що призводить до сильного запалення, пише Daily Mail.

відео дня

Отримані результати підштовхнули вчених до несподіваного висновку: лікування пацієнтів на ранніх стадіях захворювання має бути зосереджене на відновленні шляху, заблокованого коронавірусом, а не на запаленні.

Медики звернули увагу на те, що на відміну від грипу або важкого гострого респіраторного синдрому, коронавірус блокує один набір генів і активує іншої.

читайте такожДруга хвиля COVID-19 неминуча: з'явився похмурий прогноз

При цьому вказується, що COVID-19 розмножується, тому що інтерферонів не так багато, але ці клітини все одно вимагають підкріплення.

Вчені попереджають, що коронавірус здатний розмножуватися, досягаючи все більших кількостей клітин в легенях, буквально змушуючи імунну систему працювати проти самої себе.

Дослідники додади, що така ситуація призводить до цитокінових бурь, які відбуваються, коли організм атакує свої власні клітини і тканини замість боротьби з вірусом.

Нагадаємо, раніше український вчений Ігор Бровченко оцінив ймовірність нової хвилі коронавіруса в Україні.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти