Вбити коронавірус за секунди: вчені зробили несподіване відкриття

Ксенонове світло знищує 90% вірусів.
коронавірус
Ксенонове світло знищує 90% вірусів / Фото pixabay.com

У світі триває зростання кількості жертв китайського коронавірусу. Тільки за добу в Сполучених Штатах Америки від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли понад 900 осіб.

У той же час вчені невпинно шукають шляхи для боротьби з COVID-19. Згідно з дослідженнями Національного центру біозахисного аналізу в Меріленді, сонячне світло, навіть імітоване за допомогою ксенону і набору фільтрів, може за лічені хвилини вбити коронавірус, пише The Journal of infectious diseases.

В опублікованих результатах дослідження йдеться про те, що ксенонове світло знищило 90% вірусів менш ніж за 7 хвилин в частинках слини, які осіли на сталь. Крім того, експеримент показав, що у поживному розчині, нанесеному на металеву поверхню, COVID-19 ліквідували трохи більше ніж за 14 хвилин.

відео дня

Водночас стверджується, що згідно з результатами досліджень, у разі зниження інтенсивності світла, пропорційно повільніше гинуть і віруси.

читайте такожУкраїну накриє нова хвиля COVID-19: експерт дала тривожний прогноз

У матеріалі наголошується, що результати досліджень відповідають сонячному світлу, яке впливає на навколишнє середовище в ясну погоду на 40-му градусі північної широти (місто Салерно в Італії).

Нагадаємо, раніше вчені зробили страхітливе відкриття про пандемію COVID-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти