Смертельний синдром: стало відомо про нову небезпеку COVID-19

Захворювання коронавірусом призводить до нез'ясовних результатів.
Коронавірус
Захворювання коронавірусом призводить до нез'ясовних результатів / Фото pixabay.com

Медики встановили нове небезпечне загострення коронавіруса, яке здатне спровокувати летальний результат.

До смертельного випадку може призвести синдром поліорганної недостатності, викликаний коронавірусом, стверджують практикуючі лікарі з Медичного коледжу Університету Флориди.

Вони стверджують, що у окремих пацієнтів захворювання коронавірусом призводить до нез'ясовних результатів. При цьому вже зареєстровано небезпечний прояв - синдром поліорганної недостатності, який зустрічається майже у 80% пацієнтів з летальним результатом, передає CNN.

відео дня

У той же час медики попередили, що найчастіше COVID-19 чинить серйозний вплив на здатність пацієнта дихати, а в інших викликає поліорганну недостатність – коли багато органи перестають працювати.

Ще одним страшним симптомом коронавіруса, небезпечним для легенів, виявлено його вміння буквально знищувати слизову судин, що призводить до утворення тромбів.

читайте такожКоронавірус б'є по клітинах: з'ясувалася несподівана небезпека Covid-19

Медики додали – це призводить до утворення справжніх згустків крові, що тягне за собою руйнування багатьох органів.

Нагадаємо, раніше уповноважений координатор Українського медичного експертного співтовариства Костянтин Надутий заявив про те, що в Україні існує небезпека різкого стрибка захворюваності коронавірусом за прикладом Італії.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти