
Коронавірус 2020 з китайського міста Ухань розлетівся за 5 місяців по всьому світу. Станом на 8 травня китайський коронавірус виявили у 3 932 600 осіб. У той же час від наслідків, викликаних коронавірусною інфекцією, померли 271 000 осіб.
Коронавірус сьогодні опинився у центрі уваги вчених усього світу, які намагаються зрозуміти, чому всі країни одночасно постраждали від COVID-19.
Дослідники Федерального університету Баії у Бразилії назвали подорожі головною причиною поширення коронавірусної інфекції нового типу на планеті.
Учені переконані, що ті країни, які заборонили міжнародні авіаперевезення, домоглися більшого успіху в боротьбі з COVID-19, ніж ті, що до цього часу не вжили жодних заходів.
Як пише Daily Mail, автори наукової роботи перевірили вплив соціально-економічних, кліматичних і транспортних факторів.
Згідно зі звітом учених, найбільше вплинули на щоденне збільшення випадків зараження COVID-19 у світі саме авіаційні перевезення.
Також учені підкреслили, що саме обмеження пасажирських авіаперельотів і закриття кордонів може сприяти зниженню динаміки зростання хворих.
На думку співробітників університету, поширення коронавірусу в світі зменшиться, якщо будуть удосконалені заходи тестування і контролю на борту повітряних суден (наприклад, швидкий скринінг та ізоляція заражених мандрівників).
читайте такожСмертельний удар коронавірусу: вчені з'ясували нову небезпеку COVID-19Нагадаємо, раніше повідомлялося, що коронавірус удвічі заразніший, ніж вважалося раніше.
Згідно з дослідженням, проведеним ученими з Лос-Аламоської національної лабораторії, яка знаходиться в американському штаті Нью-Мексико, стало також відомо, що коронавірус може поширюватися удвічі швидше, ніж передбачалося раніше.