Коронавірус атакує Італію: у половині регіонів запроваджують локдаун

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що локдаун потрібен, бо країна зіткнулася з новою хвилею інфекції за рік після початку пандемії коронавірусу.

коронавірус, лікування
Коронавірус атакує Італію, тому в половині регіонів запроваджують локдаун / Reuters

Коронавірус укотре вчепився в Італію. У половині з 20 регіонів країни з понеділка, 15 березня, закриються магазини, ресторани та школи. Зокрема, обмеження запровадять у містах Рим, Мілан і Венеція.

Заходи діятимуть до 6 квітня, згідно з указом Кабінету міністрів країни на чолі з прем'єр-міністром Італії Маріо Драгі, повідомляє ABC. Крім того, у великодні вихідні вся країна вважатиметься "червоною зоною", і буде запроваджено загальнонаціональний локдаун з 3 по 5 квітня.

відео дня

Міністерство охорони здоров'я заявило, що метою заходів є зниження кількості випадків коронавірусу.

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі зазначив, що локдаун потрібен, оскільки країна зіткнулася з новою хвилею інфекції за рік після початку пандемії.

"Я усвідомлюю, що сьогоднішні заходи матимуть наслідки для освіти дітей, економіки, а також для психологічного стану всіх нас", - сказав Драгі.

Повідомляється, що в регіонах, визначених червоними зонами, люди не зможуть залишати свої будинки, крім поїздок для роботи або через погіршення здоров'я, всі торгові заклади не першої необхідності буде закрито.

У помаранчевих зонах людям буде заборонено виїжджати зі свого міста і свого регіону - за винятком роботи або стану здоров'я, а бари і ресторани зможуть здійснювати тільки доставку.

Зазначимо, станом на неділю, 14 березня, згідно з даними Центру Джона Хопкінса, коронавірус в Італії виявили у 3,2 мільйона осіб. Кількість жертв COVID-19 становить 101 881.

Коронавірус атакує Італію: у половині регіонів запроваджують локдаун
Коронавірус в Італії - карта на 14 березня / Центр Джона Хопкінса

Коронавірус в Італії - про що йшлося раніше:

  • Всесвітня організація охорони здоров'я почала вивчати суперечливі дослідження, що свідчать про те, що коронавірус циркулював в Італії за кілька місяців до того, як його було уперше виявлено в Китаї.
  • ​В Італії медики виявили новий штам коронавірусу, який схожий на британський. Фахівці стверджують, що новий штам COVID-19 було виявлено в місті Брешіа.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти