Коронавірус в Україні та світі: кількість жертв і заражених на 22 квітня

Кількість заражених китайським вірусом у всьому світі перевищила нову психологічну позначку.
коронавірус
Коронавірус заразив понад 2,5 млн осіб / pixabay.com

Станом на ранок середи, 22 квітня, коронавірус Ковід-19 заразив вже більше двох з половиною мільйонів осіб у всьому світі. Крім того, статистика коронавірусу говорить про те, що кількість жертв хвороби перевищила вже 177 тисяч осіб.

Все, що відомо на даний момент про пандемію коронавірусу, читайте у матеріалі Главреда.

Скільки хворих на коронавірус у Києві 22 квітня

Станом на середу, 22 квітня, у Києві зафіксовані вже 989 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

відео дня

За минулу добу кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 97 людей, десятеро з них - медики. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, захворіли:

  • 34 жінки вiком вiд 22 до 83 років;
  • 52 чоловіка віком вiд 18 до 85 рокiв;
  • 7 дівчат та 4 хлопців віком до 17 років.

Одужали в столиці 39 пацієнтів.

До лікарень столиці госпіталізували 21 пацієнта. Інші лікуються на самоізоляції під контролем медиків.

Серед тих, у кого за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, - один монах Києво-Печерської лаври та 12 монахiв Покровського Голосiївського чоловiчого монастиря. У цьому монастирі зараз відбувається дезинфекція всіх приміщень – його закривають на карантин.

на карантин.

Коронавірус у Києві - статистика 22 квітня
Коронавірус у Києві - статистика 22 квітня / t.me/vitaliy_klitschko

Скільки хворих на коронавірус в Україні 22 квітня

Станом на ранок середи, 22 квітня, в Україні підтверджені 6592 випадки зараження коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я.

За добу було зафіксовано +467 нових випадків інфікування.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 174 особи, з них 90 чоловіків та 84 жінки. Серед померлих переважають особи у віці від 50 років (85%).

Загалом 424 людини вже одужали, з них 27 дітей. Повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Коронавірус в Україні 22 квітня - карта / facebook.com/phc.org.ua
Коронавірус в Україні 22 квітня - карта / facebook.com/phc.org.ua

читайте такожКоли закінчиться карантин в Україні: у Кабміні дали прогноз

Коронавірус - статистика захворювань у світі

Станом на 6 ранку середи, 22 квітня, у світі зареєстрували 2 564 038 випадків зараження коронавірусом - за добу число інфікованих зросло на понад 87 тисяч осіб. При цьому 177 424 осіб стали жертвами коронавірусної інфекції (було - 170 297). Про це свідчить карта коронавірусу, яку публікує і регулярно оновлює центр Джона Гопкінса.

США продовжують утримувати першість за кількістю випадків зараження вірусом - там їх 824 889. За весь час пандемії кількість померлих в цій країні склала вже 45 042 особи.

На другому місці за кількістю виявлених випадків захворювання коронавірусом перебуває Іспанія - там вірус підхопили 204 178 осіб. Від хвороби померли 21 282 пацієнта.

Італія - на третьому місці за кількістю інфікованих - в країні зареєстрували 183 957 пацієнтів з коронавірусом. Загальне число смертей становить 24 648.

У Франції тепер 159 299 заражених, в Німеччині - 148 453. Жертвами хвороби стали 20 829 і 5 086 осіб відповідно.

Коронавірус - статистика 22 квітня
Коронавірус - статистика 22 квітня / gisanddata.maps.arcgis.com

Коронавірус в США

Сенат США схвалив надання 484 мільярдів доларів для допомоги малому бізнесу і лікарням, в яких знаходяться хворі з діагнозом "коронавірус". Рішення було ухвалено одноголосно, передає Reuters.

Остаточно схвалити рішення повинна Палата представників. В цілому, з цим пакетом допомоги, Конґрес виділив майже 3 трильйони доларів.

Планується, що Конґрес почне працювати над наступним пакетом допомоги в рамках подолання наслідків коронавірусу.

Скільки хворих на коронавірус в Україні 21 квітня

Станом на 9 годин ранку вівторка, 21 квітня, в Україні підтверджені 6125випадків зараження на коронавірус COVID-19.

За добу було зафіксовано +415 нових випадків інфікування.

161 людина в Україні померла від Ковід-19, 367 пацієнтів одужали.

читайте такожКоронавірус на столі не живе: названий головний спосіб зараження Ковід-19

Карантин в Україні

Карантин в Україні, найімовірніше продовжать вже на цьому тижні. Але в низці сфер обіцяють пом'якшення карантинних заходів. Причиною продовження карантину прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав той факт, що Кабмін очікує на пік захворюваності COVID-19 на початку травня 2020 – в період з 3-го по 8-е число.

15 квітня стало зрозуміло, що найімовірніше, українцям не "світить" швидке скасування карантину. Такий висновок можна зробити із заяви глави МОЗ Максима Степанова.

"З огляду на сьогоднішній антирекорд (кількості нових заражених, - ред.), я вважаю, що говорити про вихід з карантину недоцільно. Ми розглядаємо, за яких умов це можливо. Можу сказати: це можливо тільки тоді, коли ми будемо бачити стійке зниження захворюваності на COVID-19", - сказав міністр 15 квітня.

Як відомо, через пандемію коронавірусу в Україні оголосили карантин. Спочатку влада вирішила запровадити карантин з 12 березня до 3 квітня, а потім в Україні продовжили карантин до 24 числа і ввели режим надзвичайної ситуації.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що за умови зниження динаміки захворюваності на коронавірус Кабмін планує в кінці квітня почати послаблення карантинних заходів в Україні.

9 квітня заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що карантин в Україні може бути ослаблений до 24 квітня.

Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в травні Україна повинна вийти на роботу, і розповів про стратегію виходу України з карантину, запровадженого через пандемію коронавірусу COVID-19.

14 квітня міністр охорони здоров'я Максим Степанов дав прогноз, коли в Україні почнуть послаблювати карантин. За його словами, це відбудеться, щойно епідеміологічний стан в країні почне поліпшуватися, але не раніше Великодня. Остаточне рішення буде ухвалено не раніше 24 квітня.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти