Вірусолог пояснив, чому в Москві коронавірус підчепила кішка

Експерт підкреслив, що головне джерело поширення коронавірусної інфекції — це людина.

кот_кошка
Вірусолог пояснив, чому в Москві коронавірусом заразилася кішка / 1zoom.ru

Коронавірус 2020 атакує не лише людей. Як виявилося, домашні тварини теж у зоні ризику, але вчені стверджують, що тварини заражаються від людей.

Випадок захворювання на коронавірус п'ятирічної домашньої кішки в Москві прокоментував доктор медичних наук, вірусолог Анатолій Альтштейн.

відео дня

За його словами, тварина не є небезпечною для людей.

Альтштейн нагадав, що головне джерело поширення коронавірусної інфекції — це людина. І якщо тварина захворіла на COVID-19, то, швидше за все, вона заразився від господарів.

"Це означає, що в цій сім'ї є вірус, хтось вже інфікований", — пояснив лікар в інтерв'ю радіостанції "Говорит Москва".

За його словами, серйозної небезпеки хворий домашній улюбленець не представляє, оскільки коти — "дуже другорядні переносники".

читайте такожНайбільш заразні люди: учені розповіли про суперрозповсюджувачів коронавірусуНагадаємо, раніше в Росії зафіксували перший випадок зараження коронавірусом кішки. COVID-19 підчепила п'ятирічна кішка. Випадок підтверджений у Москві.

18 травня власник кішки звернувся з проханням провести тестування тварини на коронавірусну інфекцію. До цього тварину оглянув ветеринар.

У кішки взяли мазки зі слизової оболонки гортані і носової порожнини. Тест на COVID-19 на основі методу ПЛР показав позитивний результат, який пізніше підтвердили під час додаткового дослідження. Тварину помістили на карантин удома.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти