Помре половина людства: учений передбачив нову смертоносну пандемію

Наступну пандемію, на думку вченого, викличе новий вид грипу, яким людину заразять кури.

коронавірус лабораторія
Учений передбачив нову пандемію / GettyImages

Коронавірус 2020 зібрав страхітливий урожай у світі – жертвами Covid-19 станом на 30 травня стали 366 896 осіб.

Коронавірус у світі виявили у 6 мільйонів осіб, при цьому в кожній країні коронавірус поводить себе по-різному. Найбільше хворих на COVID-19 в США, Бразилії, Росії, Іспанії, Великобританії та Італії.

відео дня

Увесь світ чекає на спад пандемії. Водночас учені заговорили про нову жахливу пандемію, яка може знищити половину людства.

Як заявив британський учений Майкл Грегор, нове потенційне джерело пандемії - птахофабрики, де тримають мільйони курей.

На цю тему Грегор видав книгу, в ній він посилається на три з половиною тисячі посилань на наукові дослідження. Нинішню пандемію коронавірусу порівняно з потенційною небезпекою, спричиненою бройлерами, вчений вважає "легкою репетицією на двієчку", пише Dailymail.

Джерелами згубних для людини вірусів, нагадує Грегор, були тварини. Туберкульоз прийшов до нас від кіз, кір - від кіз і овець, віспа - від верблюдів, проказа - від водяних буйволів, коклюш - від свиней, черевний тиф, від тих же курей.

Умови, в яких кури перебувають на птахофабриках - жахливі. На кожну в середньому припадає простір як аркуш розміру А4. Їх напихають хімікатами та антибіотиками. При цьому курятина і яйця - продукт популярніший, ніж м'ясо панголіна або кажана.

Наступну пандемію, на думку вченого, викличе новий вид грипу, яким людину заразять кури.

читайте такожБританські вчені знайшли мутації в коронавірусі – вакцини можуть не спрацюватиЗа словами вченого, щоб уникнути нової жахливої пандемії пташиного грипу, треба або знищити всіх курей у світі, або змінити умови їх вирощування.

Він звернув увагу на те, що ангари, де вирощують курей, нагадують килим з пір'я. Там погана вентиляція і є випаровування від посліду - не дивно, що хвороби там процвітають.

читайте такожБританські вчені дізналися, хто найчастіше вмирає від коронавірусуНагадаємо, раніше повідомлялося, що коронавірус удвічі заразніший, ніж вважалося раніше.

Згідно з дослідженням, проведеним вченими з Лос-Аламоської національної лабораторії, яка знаходиться в американському штаті Нью-Мексико, також стало відомо, що коронавірус може поширюватися удвічі швидше, ніж передбачалося раніше.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти