Вчені заявили про прорив у лікуванні "корони" - відомі деталі

Нову методику випробували вже на 73 пацієнтах. При цьому побічних ефектів не було.
коронавірус
Коронавірус пропонують лікувати за допомогою стовбурових клітин / Фото pixabay.com

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів заявила про прорив у лікуванні китайського коронавірусу COVID-19, який убив вже понад чверть мільйона людей в усьому світі.

Зокрема, вчені країни ухвалили рішення лікувати хворобу з використанням стовбурових клітин. Лікування передбачає вдихання дисперсного розпорошення отриманої речовини. Передбачається, що таким чином клітини легенів будуть регенеруватися, а організм вироблятиме імунну відповідь для запобігання гіперреакції імунної системи на вірус і подальшого пошкодження здорових клітин.

читайте такожЛікар назвав нові симптоми коронавірусу на ранній стадіїПатент на розробку нового методу отримали дослідники з Центру стовбурових клітин в Абу-Дабі, передає агентство Emirates з посиланням на міністерство економіки ОАЕ.

відео дня

"Патент виданий на лікування COVID-19 з використанням інноваційного збору стовбурових клітин, який полягає у витягуванні стовбурових клітин з власної крові пацієнта і повторному їхньому введенні після активації", – йдеться в повідомленні.

Методику випробували вже на 73 пацієнтах. При цьому побічних ефектів не було. На даний момент триває випробування нового методу лікування COVID-19. Остаточні результати будуть відомі за кілька тижнів.

Нагадаємо, раніше американські вчені заявили, що знайшли спосіб, як уникнути смерті від коронавірусу. Крім того, у США назвали нові терміни появи вакцини від COVID-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти