Коронавірус мешкав в Іспанії ще у березні 2019 року – науковці

Дослідники довели, що китайський коронавірус атакував жителів Іспанії ще торік.
коронавірус
Коронавірус знайшли у зразках води 2019 року / pixabay.com

Коронавірус у світі виявили у понад 10 мільйонів осіб, водночас жертвами злої хвороби стали 500 тисяч осіб. Але досі ніхто не знає, хто винен у тому, що коронавірус з'яився і, взагалі, звідки він. Одна з версій – витік у лабораторії в китайському місті Ухань. Однак іспанські науковці заявили, що коронавірусна інфекція SARS-CoV-2 була в стічних водах Барселони ще у березні 2019 року.

Про це інформує прес-служба Університету Барселони.

"Дослідницький персонал з Університету Барселони виявив SARS-CoV-2 в стічних водах, зібраних в Барселоні 12 березня 2019 року", - сказано в повідомленні.

відео дня

За словами науковців, вони перевірили зразки стічних вод з січня 2018 року до грудня 2019 року. Всі з них показали негативний результат, крім зразка від 12 березня минулого року. У ньому "геноми SARS-CoV-2 були в дуже невеликій кількості, але дали точний результат після тесту ПЛР".

"До Барселони приїжджає багато людей для туризму чи для роботи, і ймовірніше, що схожа ситуація була в інших частинах світу", - заявив Альберт Боск, президент іспанської спілки вірусології.

На його думку, людям, які раніше хворіли на Covid-19, поставили діагноз грип через схожість симптомів.

Коронавірус мешкав в Іспанії ще у березні 2019 року – науковці

Додамо, що за весь час пандемії в Іспанії офіційно виявили 248 469 випадків зараження. Від хвороби COVID-19 померли 28 340 пацієнтів.

читайте такожКоронавірус атакує організм, як рак - нове відкриття науковцівНагадаємо, раніше очільник Уханьского інституту вірусології Юань Чжімінь заявив, що немає ніяких доказів того, що коронавірус 2020 був синтезований людьми навмисне.

"Крім того, деякі науковці вважають, що для синтезу вірусу потрібно екстраординарний інтелект і величезна праця. Тому я ніколи не вірив у те, що сьогодні ми, люди, змогли б синтезувати подібний вірус", — сказав вірусолог.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти