Стало відомо, чому високі чоловіки частіше хворіють на коронавірус

Вчені знайшли підтвердження теорії, що СOVID-19 передається через повітря.
самоізоляція , карантин, коронавірус
Чоловікам вище 180 см варто бути більш обережними / Фото pixabay.com

Чоловіки високого зросту хворіють на коронавірус COVID-19 удвічі частіше. До такого висновку прийшли британські вчені, проаналізувавши дані, отримані від двох тисяч чоловіків.

Як кажуть дослідники, в зоні ризику чоловіки, зріст яких перевищує 180 сантиметрів, пише Daily Mail.

При цьому жінки в принципі теж мали б більш високі шанси заразитися коронавірусом, якби були б такого зросту. Але в дослідженні таких було мало.

відео дня

За словами вчених, справа не в тому, що високі люди генетично більш уразливі для інфекції. За версією дослідників, COVID-19 поширюється через крихітні частинки, що називаються аерозолями, які затримуються в повітрі після видиху, і високі люди мають більше шансів вдихнути частинки вірусу.

читайте такожНазвані підтверджені групи ризику для зараження COVID-19Дослідники кажуть, що більш високі люди не будуть піддаватися більшому ризику, якщо вірус буде поширюватися в основному через чхання чи кашель, які призводять до утворення великих крапель, що швидко осідають на землю.

Як повідомляв Главред, раніше вчені з'ясували, що в умовах пандемії коронавірусу алопеція може стати причиною смерті від COVID-19.

Вчені назвали своє відкриття "знак Габріна". Пов'язано це з тим, що перший американський лікар, який помер від коронавірусу в США, доктор Френк Габрін був лисим.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти