Комаровський жорстко висловився про карантин вихідного дня

Доктор Комаровський розповів, чому мери деяких міст відмовилися виконувати постанову Кабміну про карантин вихідного дня.
Комаровський жорстко висловився про карантин вихідного дня
Комаровський назвав причину відмови місцевої влади від карантину / Facebook

​Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський прокоментував рішення місцевої влади не вводити карантин вихідного дня. На його думку, чиновники стоять перед складним вибором.

За словами Комаровського, велика частина всіх рішень, стосовно коронавірусу, більше пов'язана з політикою, ніж з медициною.

"У будь-якому випадку з чим ми зіткнулися точно? Ми зіткнулися з тим, що всі коронавірусні рішення - вони не медичні, вони політичні", - заявив Комаровський виданню Гордон.

відео дня

Комаровський вважає, що у місцевої влади є два варіанти дій, однак вибрати між ними двома – непросто.

"Кожна людина... уяви: ти мер, у тебе є два варіанти дій – закрутити гайки і розкрутити гайки. Якщо ти закрутиш гайки, ти ніколи не будеш винен. Ніколи. Ти закрутив гайки, ти все закрив, люди мруть, як мухи, але "я зробив все, що міг". Ти розкрутив гайки - кожен, хто помре, тому помер, що ти розкрутив. Тому ніхто не хоче брати на себе відповідальність", – підкреслює лікар.

читайте такожБунт проти карантину: Житомир відмовився виконувати рішення Кабміну

Однак влада також несе відповідальність і за економіку, яка впливає на життя людей.

"Тут і виходить, що на одній чаші терезів економіка, а з економікою пов'язані тисячі, десятки, сотні тисяч людських життів. Економіка - це теж життя. І ось зараз нам треба вибирати", - вважає Комаровський.

Карантин вихідного дня - про що раніше повідомляв Главред:

  • В Україні почалися акції протесту проти рішення Кабміну ввести в країні карантин вихідного дня.
  • Мер Львова виступив проти введення карантину вихідного дня в місті. Садовий закликав власників закладів громадського харчування уникати проведення масових заходів і заявив, що міська влада не виконуватиме рішення уряду про карантин вихідного дня.
  • Також рішення Кабміну не підтримав і мер Миколаєва. Він побоюється, що карантин вихідного дня сильно вдарить по міському бюджету.
  • За словами заступника мера Чернігова Олександра Ломако, вони не виконуватимуть рішення про карантин. Місцева влада вважає, що нові обмеження тільки зашкодять бізнесу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти