Коли в Україні повернуть адаптивний карантин: Ляшко назвав терміни

9 лютого 2021, 16:20 оновлено 9 лютого 2021, 17:07
450
У нашій країні скоро буде інший формат карантину, повідомили у МОЗ.
У МОЗ повідомили, що адаптивний карантин повернуть, але трохи змінять
В Україні анонсовано запровадження зміненого адаптивного карантину / УНІАН

Заступник очільника МОЗ та головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що адаптивний карантин в Україні для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 знову почне працювати у другій половині лютого чи з кінця цього місяця.

У нашій країні регіони поділять на три чи чотири зони карантину, розповів чиновник під час форуму Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді, який транслював у YouTube in time Ukraine.

Заступник міністра додав, що у новій моделі адаптивного карантину "ключовою річчю" буде здатність системи охорони здоров'я надавати допомогу всім, кому вона потрібна.

"Ми запропонуємо уряду новий світлофор зон епідеміологічної небезпеки, які будуть існувати вже у середині лютого, можливо, наприкінці лютого...", – заявив головний санітарний лікар.

Карантин в Україні через коронавірус – що потрібно знати

  • Обмежувальні заходи запровадили з 11 березня минулого року. Спочатку вони були загальними й суворими. Пізніше карантин пом'якшували й зробили адаптивним – доля обмежувальних заходів опинилася у руках місцевої влади.
  • Під час адаптивного карантину у нашій країні було чотири зони карантину в залежності від епідеміологічної ситуації – червона, помаранчева, жовта й зелена.
  • У червоній зоні були найжорсткіші обмежувальні заходи, а у зеленій – найм'якші.
  • Наприкінці 2020 року в Україні стало набагато більше хворих на коронавірус і влада вирішила запровадити жорсткий карантин – локдаун. Посилені карантинні заходи діяли з 8 до 25 січня поточного року.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти