Інфекціоніст розповів, чи допоможе карантин вихідного дня в боротьбі з COVID-19

Медик Сергій Крамарєв оцінив введення Кабміном нового типу карантину.
карантин, маска
Чи допоможе карантин вихідного дня в боротьбі COVID-19 / УНІАН

Відомий український медик-інфекціоніст Сергій Крамарєв стверджує, що карантин вихідного дня - малоефективний Захід. Оскільки COVID - 19 поширюється приблизно з однаковою швидкістю в усі дні тижня.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на коментар лікаря. Крамарєв каже - щоб зупинити коронавірус, потрібен загальний карантин, але комерсантам при цьому необхідно допомогти впоратися з кризою.

"Мені здається, що в цьому випадку треба вводити або загальний карантин, але з певною компенсацією для підприємців. Щоб люди могли виживати в цьому карантині, або не вводити його взагалі", - заявив інфекціоніст.

відео дня

Крамарєв також зазначив, що зупинити COVID-19 просто неможливо. А карантин потрібен для того, щоб уникнути масового інфікування, і, як наслідок, колапсу медичної системи.

"Карантин вводиться не для того, щоб ліквідувати захворювання. Це неможливо. Він дає можливість охороні здоров'я адаптуватися до кількості хворих на кожен день. Це тільки ця мета. Зупинити захворювання просто неможливо", - підсумував він.

читайте такожВідомий інфекціоніст пояснила, навіщо насправді потрібні рукавички в епоху коронавірусу

Коронавірус - що було раніше:

  • Вчені висунули теорію про те, що носіння масок збільшує шанси хворіти на коронавірус безсимптомно. Згідно з цією гіпотезою, носіння маски для обличчя фактично знижує дозу інфекції та, отже, вірусне навантаження, що призводить до безсимптомних або легких випадків.
  • Лікар пояснив, чому українцям не світить вакцина від COVID-19. Вакцина від коронавірусу вимагає дотримання особливих умов під час транспортування і зберігання, повідомив інфекціоніст.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти