COVID-19 знову атакує: у ВООЗ пояснили, чи потрібен повторний карантин

Тепер країни краще підготовлені до боротьби з коронавірусом, ніж на початку пандемії COVID-19, вважають у ВООЗ.
коронавірус
У світі виявили майже 23 мільйони заражених на COVID-19 / Reuters

Коронавірус заразив 22,6 мільйона людей у всьому світі і вбив 793 тисячі людей. Проте у Всесвітній організації охорони здоров'я не бачать необхідності запровадження європейськими країнами повторного жорсткого карантину у зв'язку зі зростанням випадків інфікування COVID-19.

Про це заявив регіональний директор ВООЗ в Європі Ганс Клюге, пише DW.

За його словами, за останні кілька місяців європейські країни отримали великий досвід боротьби з подальшим поширенням коронавірусу, і тепер вони значно краще підготовлені, ніж на початку пандемії COVID-19.

відео дня

"Зараз ми перебуваємо в набагато кращому стані для того, щоби ліквідувати локальні осередки інфекції. Ми здатні протидіяти вірусу і одночасно підтримувати роботу економіки та освітньої системи. Тепер для нас лютий не повториться. Адже нам відомо, як можна боротися з вірусом так, щоби не завдавати шкоди суспільству", – сказав він.

читайте такожТретя і четверта хвилі COVID-19: в Японії зробили заяву про пік коронавірусу

Як повідомляв Главред, 19 серпня коронавірус в Іспанії встановив антирекорд з добового приросту заражених на коронавірусом з моменту виходу країни з карантину. Таким чином, країна знову стала епіцентром COVID - 19 в Західній Європі.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ зробили важливу заяву з приводу вакцини від COVID-19. Зокрема, голова організації закликав уникнути націоналізму.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти