Covid-19 з новою силою атакує Європу: які країни потрапили "під удар"

В Італії, Франції та Іспанії зафіксували різкі спалахи коронавірусу.
коронавірус
Коронавірус в Європі знову активізувався / Reuters

Китайський коронавірус Covid-19 знову взявся за три європейські країни. Зокрема у Франції, Італії та Іспанії зафіксовано рекордні спалахи зараження.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Коронавірус у Франції

У п'ятницю, 4 вересня, у Франції був зафіксований рекордний з початку пандемії коронавірусу добовий показник заражених - 8 тис. 975. Жертви Covid-19 за добу не зареєстровані.

відео дня

При цьому впродовж шести днів продовжує зростати кількість госпіталізованих пацієнтів - на даний момент їх 4 671.

Станом на 4 вересня у Франції виявили понад 309 тис. осіб з підтвердженим діагнозом "коронавірус", понад 30,7 тис. осіб стали жертвами хвороби.

Коронавірус в Італії

Влада Італії також фіксує рекордний з травня денний приріст хворих на коронавірус. 4 вересня в країні виявили 1 тис. 733 нових випадки зараження, 11 інфікованих померли.

Збільшення темпів поширення інфекції фіксується в регіоні Венето - там діагностовано 373 нових випадки.

Загалом в Італії виявлено понад 274 тис. заражень Covid-19, кількість смертей перевищує позначку в 35 тис.

Коронавірус в Іспанії

Коронавірус продовжує активно поширюватися і в інших країнах Європи, зокрема, в Іспанії. Впродовж доби в цій країні діагностували 10 тис. 476 нових випадків зараження.

За останній тиждень Covid-19 вбив 256 осіб.

Найбільш епідеміологічно несприятливим регіоном залишається Мадрид. З майже 102 тис. заражень, виявлених за останні два тижні, більше 31 тис. припадає саме на це місто.

Регіональний уряд Мадрида оголосив, що з понеділка, 7 вересня, буде заборонено перебування в одному приміщенні більше 10 осіб.

Загалом, з початку пандемії в Іспанії зафіксували майже 499 тис. інфікованих Covid-19 і 29 тис. жертв хвороби.

Коронавірус в Україні - що відбувається:

  • Станом на 5 вересня в Україні офіційно зареєстрували 133 787 випадків зараження коронавірусом. За останню добу в Україні поставили +2836 нових діагнозів Covid-19. Жертвами хвороби за добу стали 50 пацієнтів з підтвердженим діагнозом Covid-19.
  • 4 вересня в Україні було виявлено 130 951 випадок зараження китайським коронавірусом. Кількість підтверджених випадків збільшилася за 24 години на +2 723. Covid-19 за добу вбив 51 українця.
  • 28 серпня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, чи загрожує Україні новий жорсткий карантин. Кабмін буде покладатися на адаптивний карантин і локалізацію сплесків захворювання, запевнив він.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти