Люди почали заражатися COVID-19 в США раніше за Китай - відповідь вчених

Американські вчені закінчили довгий аналіз зразків крові.
коронавірус
COVID-19 почав заражати людей в США раніше Китаю / Reuters

Дослідження аналізів крові жителів США, які були взяті в грудні минулого року, продемонструвало ‒ деякі з цих людей були заражені коронавірусом нового набагато раніше, ніж стало відомо про перші випадки захворювання COVID-19 у китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року.

Про це повідомило спеціалізоване видання Clinical Infectious Diseases. Американські вчені провели дослідження зразків крові, які знаходяться на зберіганні в центрі з контролю і профілактики захворювань США (CDC). Всього було проаналізовано понад сім тисяч донорських зразків крові, які були зібрані в період з 13 грудня минулого року по 17 січня поточного року співробітниками Американського Червоного Хреста в дев'яти штатах.

Аналіз показав ‒ близько 106 зразків мають антитіла проти SARS-CoV-2, з яких 39 ‒ в штаті Каліфорнія, а решта 67 ‒ в штатах Айова, Коннектикуту, Мічигану, Массачусетсу, Род-Айленда і Вісконсіна. Додаткові тести показали, що виявлені антитіла специфічні саме до SARS-CoV-2.

відео дня

До слова, перший підтверджений в США випадок COVID-19 був зареєстрований в США 20 січня нинішнього року, коли захворів мешканець Вашингтона, який прилетів з КНР.

читайте такожУ США створили унікальний домашній тест на коронавірус

Коронавірус у світі - про що повідомлялося раніше:

  • 13 жовтня компанія Johnson & Johnson призупинила розширені клінічні випробування своєї експериментальної вакцини проти коронавірусу.
  • 9 жовтня стало відомо, що 45-й президент США Дональд Трамп зміг швидко одужати після зараження коронавірусом, оскільки за рекомендацією медиків скористався експериментальним препаратом. Для його приготування використовували зразки антитіл трьох жителів Сінгапуру, які раніше хворіли на коронавірусну інфекцію.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти