Анастезіолог з Ізраїлю розкритикував український локдаун

За словами Бриля, є два варіанти боротьби з епідемією – локдаун або носіння масок, але останнього українці не дотримуються як слід.

маска, карантин
Лікар розкритикував локлаун в Україні / УНІАН

Ізраїльський лікар і анестезіолог Борис Бриль вважає, що в Україні локдаун, який був запроваджений в декількох областях, занадто м'який. В ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера 9 квітня він назвав такі карантинні заходи- " дитячим садком"

"Це не локдаун. Всі дороги забиті машинами. Коли є локдаун, то й їздити нікуди, але кудись же вони (в Україні-прим.) їздять. Тому це ... дитячий садок", - сказав медик.

За словами Бриля, є два варіанти боротьби з епідемією – локдаун або носіння масок, але останнього українці не дотримуються як слід.

"Є епідеміологія захворювання - його можна передати повітряно-крапельним шляхом. Є контакт - є передача, немає контакту - немає передачі. Це не фокус і не диво, за вказівкою уряду вірус не перестає діяти. Існують певні заходи: або скорочення контактів (локдаун), або якісне носіння масок, не на підборідді або потилиці, а на носі та роті. У вас люди не хочуть це робити, доводиться впроваджувати локдаун. Але й локдаун теж своєрідний", - зазначив лікар.

читайте такожВчені знайшли зв'язок між важким коронавірусом і популярним препаратом від глистів

Медик пояснив, що в Ізраїлі в разі будь-яких нападів у бік поліції чоловік виявився б якщо "обличчям в підлогу, в наручниках і з великим штрафом близько 1,5 – 1,8 тисячі доларів".

Локдаун в Україні-про що раніше писав Главред:

  • 1 квітня міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що питання введення комендантської години в Україні через карантин не обговорювався.
  • Того ж дня голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що в столиці можуть ввести комендантську годину для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 за однієї умови. Зокрема, комендантська година в Києві можлива, якщо лікарні будуть повністю перевантажені.
  • Віталій Кличко 31 Березня виступив із заявою, що через критичну ситуацію з коронавірусом в Києві з 5 квітня посилюють карантин. Садочки і школи закривають, транспорт буде працювати тільки по спецпропусках. Обмеження діятимуть щонайменше до 16 квітня.
  • Пізніше Ольга Голубовська розповіла українцям про те, що період, коли хворий коронавірусом COVID-19 людина заразніше всього для оточуючих-перший тиждень від початку клінічних симптомів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти